Welcome to Forum AMANDY!

     MENU
· Strona główna
· Galeria
· IRC
· Lista użytkowników
· Program_TV
· Statystyki
· Szukaj
· Twoje Konto
· Wiad. do Admina
· Wiad. Prywatne
· Wszystkie Artykuły
· Wyślij Artykuł

     Kto jest Online
Aktualnie jest 14 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

     Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Ciekawe miejsca

 Święta Kaloria i inni bogowie dzisiejszego świata

PHP-NukeWiadomo, ze nasi przodkowie swietowali i czcili co się dało, ale nie przewidzieli wszystkich cudow, jakie nas dzisiaj otaczają. Zatem
pora, aby do wczesniejszych bogiń i bogów wszystkiego dołączyli nowi i na czasie :)
Spotykamy ich na co dzien i nawet kochamy, a imienia nie znamy. Pora to zmienić!

Asfalta - ciemna bogini o ciężkim dowcipie. Trwa nieprzerwanie, pokrywa starszą od niej boską Matkę Ziemię. Asfalta jest w swej istocie płaska i gruboskórna, więc uwielbia, gdy przechadzają się po niej miliardy wiernych i masują jej ciemny byt swoimi kopytkami, wrotkami czy rowerami. Kiedy upadnie na nią wierny, łapie go i otula jako swe ukochane dziecię, zostawiając na nim pamiątki świętego spotkania w postaci grudek wbitych pod skórę.Daria Darczyni o Tragicznie Krwawym Serduszku - bogini dobroczynności i szczodrosci potrzebujacym. Lubi dźwięki Wielkiej Orkiestry, spotkać można ją często w schroniskach dla kotów, ratuje wszystkie biedne dzieci świata. Czczona chetnie smsami+VAT, nie jest pazerna, zadowoli sie 1% w myśl "ziarnko do ziarnka".

Elektra - zgrabna, poręczna bogini elektroniki i małych gadżetow. Karmi się
prądem, nigdy niezmożona. Gdy jest zadowolona, pipczy i świeci diodą.

Kofeina - bogini żywej wody w postaci napojów energicznych. Daje kochajacego kopa swoim wyznawcom. Czczona rankami i przy wkuwaniu. Poza domowymi ołtarzami usytowanymi nad źródłami gorącej wody, wyznawcy mogą ja dorwać na mieście, przywołując za pomocą krótkich inwokacji, jak "mała czarna raz", "duża z mlekiem i słodzikiem".

Święta Kaloria
- bogini pysznego jedzonka. Spotkać można ją w dwóch świętych aspektach:
* Niskiej Kalorii - malej, zdrowej i soczystej bogini wegetarianki
* Wysokiej Kalorii - świętej matki obfitosci i wielości smaku. Jej największym szczęściem jest karmić hojnie swoje wierne dzieci schlodzonym tiramisu.
Co pewien czas Święta Kaloria Podwójna w Obfitosci heroicznie walczy ze zlośliwą Pustą Kalorią - mętną boginią składającą się z cukru i alkoholu, która kradnie wyznawcom witaminy. Kiedy obie zmęczą się stukaniem sobie kilodżuli, mieszają się w końcu zgodnie razem i powstaje z nich trzecia bogini, Pina Colada - pani smacznych drinków.

Telekomunikacja - boska siostra Elektry; bogini plotek, rozrywek i sieci międzyludzkich. Zastępuje starszą boginię Telepatię. Czczona przez jednoczesne skupienie sie wiernych oddalonych od siebie, łączy ich niewidzialnymi promieniami cudowności. Walczy rytualnie ze starą, okrutną Blokada END TRANSFER, boginią rozłąki i zamkniętych bibliotek.

Zdrapka i Poharatka - dwie bliźniacze boginie nieoczekiwanej wygranej. Czci się je za pomocą rytualnych zdrapek, kuponów totolotka oraz ruletki i sprawdzania zapomnianych kieszeni przed praniem. Raz coś im wydrapiesz, raz cię poharatają.

Fotoszop - bóg obecny wszędzie, gdzie są zdjęcia. Jego działanie wygładza skórę, przedłuża oczy, a czasem sprawia, że znikają pępki.


Źródło: Internet 
     Pokrewne linki
· Więcej o PHP-Nuke
· Napisane przez mika_p


Najczęściej czytany artykuł o PHP-Nuke:
Najdziwniejszy przypadek śmierci


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


     Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.81 sekund